קורסים במהות

לימודים יתקיימו במרכז הרב תחומי, רח' עמק דותן 49, מודיעין. תוכניות הלימודים והמרצים הינם מטעם מכללת מהות. למתעניינים, נא לפנות אל מכללת מהות בטלפון 03-5375055 או השאירו פרטיכם כאן ונציגנו ישוב אליכם בהקדם. שאלות-תשובות לגבי הלימודים במודיעין תמצאו מתחת לטבלת לוח פתיחת קורסים בעמוד זה. לוח פתיחת קורסים תשע"ג

שם הקורס

יום בשבוע

שעות הקורס     

תאריך פתיחה

מרצה

מספר מפגשים  

הערות

אנטומיה-פיזיולוגיה         שלישי   18:00-21:00     25.12.12          צוות מרצים        25 מפגשים       

התפתחות מוטורית תחושתית +

עיסוי תינוקות     רביעי    9:00-13:00       19.12.12          טל קבסה           15 מפגשים       

סדנת טיפול בהפרעת ויסות חושי שלישי   9:00-12:00       27.11.12          טל קבסה           5 מפגשים         

רפלקסולוגיה א' רביעי    17:00-21:00     19.12.12          תמיר גורביץ'     35 מפגשים       

 תשובות לשאלות נפוצות לגבי הלימודים במודיעין

אפשר לבוא לייעוץ לימודים במודיעין? כן, תאריכים יפורסמו בהמשך (לפי דרישה). ניתן להגיע גם לייעוץ במכללת מהות ת"א בימים ושעות גמישים יותר, בתיאום מראש בטלפון 03-5375055.      

יש מפגשים עם המרצים במודיעין? בקרוב יתקיימו ירידי לימודים במודיעין, בהם אפשר יהיה לפגוש את המרצים. כמו כן, ניתן להגיע למפגשי היכרות במכללת מהות ת"א. למועדי המפגשים בת"א, לחצו כאן.

איפה אני מבצע הרשמה? ניתן לבצע הרשמה טלפונית באמצעות כרטיס אשראי או על ידי העברה בנקאית. לחילופין, ניתן להגיע לביצוע הרשמה במכללת מהות ת"א. נהלי ההרשמה הם לפי טופס ההרשמה המפורסם באתר מהות. להורדה, לחצו כאן.

מטעם מי התעודה/אישור ההשתתפות שאקבל בסוף הלימודים? בדומה ללימודים במכללת מהות ת"א, כל התעודות ואישורי ההשתתפות (תלוי בסוג הקורס, לדוגמה, לימודי אנטומיה-פיזיולוגיה מקנים אישור לימודים ולא תעודה) הן מטעם מכללת מהות בחסות השתלמויות בר אילן.

כמה תלמידים בכיתה? עד 18 בכיתה, למעט כיתות מדעים (כגון אנטומיה-פיזיולגיה) בהן מספר המשתתפים המקסימלי הוא 28.

יהיו קורסים נוספים במודיעין? יהיו בסמסטר שני, ועל פי דרישה. נכון לסמסטר הראשון, הקורסים המופיעים באתר הם הקורסים העתידים להתקיים.

מה הנהלים שחלים בקורסים? של המרכז הרב-תחומי או של מהות? הנהלים המקובלים הם של מכללת מהות, לדוגמה, חובת נוכחות ב-80% משיעורי הקורס כתנאי ראשוני לקבלת תעודה. הנהלים נמצאים בטופס הההרשמה המפורסם באתר מהות. להורדה, לחצו כאן.

אם פספסתי שיעורים, האם ניתן להשלימם במכללה בת"א? ההמלצה כמובן היא ללמוד במסגרת קבועה עם המרצה והתלמידים שבקבוצתך בכל קורס, אך בקורסי מדעים ניתן להשלים שיעורים בקורס מקביל במידה ויש חיסור מוצדק. בקורסים אחרים הדבר בלתי אפשרי, משום שמדובר בקורסים חווייתים, בהם נוצרת דינמיקה בין התלמידים שחולקים חוויות אישיות זה עם זה, ולכן איננו מאפשרים מעבר בין כיתות גם בת"א על מנת שלא לפגוע בדינמיקה זו.