טיטולים למבוגרים

ככל הנראה שרובנו הגדול נתבקש לעשות שימושים במגוון רחב של אביזרים, בין אם נצטרך לעשות שימוש בעדשות מגע אם התגלו לקויות ראייה כאלו ואחרים ובין אם נבקש לעשות שימוש במכשירי שמיעה. אך כאשר קיימת בעיה בדרכי השתן, המופיעים בעיקר בגילאים מבוגרים במיוחד ישנם כיום טיטולים למבוגרים המסוגלים לתת מענה אפקטיבי ויעיל לאורך כל שעות היממה. אביזרים אלו נעים בין טיטולים המותאמים לשימוש יומיומי ללא כל צורך בשינוי הלבוש ועד אל סדיניות אשר יעניקו לנו שקט ומזרן נקי גם ללילות ארוכים וקרים במיוחד. לכן מומלץ להכיר את הפתרונות המצוינים הקיימים כיום על מנת לעשות את הבחירה היבשה והמשתלמת ביותר

טיטולים למבוגרים לנשים ולגברים

השימוש בטיטולים למבוגרים נעשה בשנים האחרונות להרבה יותר אפקטיבי, עכשווי וזמין כאשר קיימים מגוון רחב של טיטולים שיעניקו לנו שימוש רגוע ושקט לאורך כל שעות היממה. הדגם הראשון הוא של תחתוני הספיגה המעולים של חברת DEPEND המציעים תחתוני לייקרה מעולים וצבעוניים המתאימים למבנה הגוף ושומרים מפני בריחת שתן, גם הקלה וגם הכבדה ביותר. תחתונים אלו מגיעים גם בדגמים עבור נשים וגם בעבור גברים, עם יכולת לנטרול ריחות והגנה חזקה במיוחד. העלות של אריזה בת 48 יחידות נעה בין 155 עד 165 שקלים. מוצר לא פחות יעיל הוא כמובן חיתול למבוגרים מבית "שקמה", המאפשר שימוש בעיקר לשעות הלילה ועם יכולת ספיגה מצוינת של עד 12 שעות! העלות של חבילה בת 14 יחידות נעה בין מאה עד מאה ועשרים שקלים.

פתרונות לא פחות מצוינים נוספים: לצד הטיטולים היומיים והחיתולים לשעות הלילה, ישנם גם תחבושות מצוינות אשר יוכלו לשמור עלינו מבריחת שתן גם לאורך יום עבודה מלא. תחבושות אלו מגיעות גם בדגמים מותאמים לגברים וגם לנשים, כאשר אחד הדגמים הוא של חברת MOLI CARE, המציע תחבושות בעלי כושר ספיגה גבוהה במיוחד עם יכולת לנטרול ריחות וסימון כמות הנוזלים שנספגו. עלות של חפיסה כזו נע בין 81 עד 95 שקלים ובה נוכל למצוא כ28 יחידות. פתרון לא פחות יעיל אלו כמובן הסדיניות שעימן ניתן לשמור על המזרן שלנו, כאשר דגם מצוין מבין אלו הוא סדיניות מבית חברת "נועם" המציעות שכבדת ריפוד נעימה למגעה המאפשרת לכידת נוזלים.