אוליגותרפיה

מסלול הכשרה למטפלים ולימודי תעודה – אוליגותרפיה טבעית מודרנית היא שיטת ריפוי חדשנית המתבססת על יסודות טבעיים הקרויים "אוליגוטיב", להם זקוק הגוף למימוש תהליכי החיים בגוף האדם. יסודות אלה בעלי קוד ביולוגי – תדר התואם לתאי האדם, המאפשר איזון של המערכות המנטליות, הנפשיות והפיזיות, לשיקום וריפוי מערכתי. בעידן המודרני נגרמים נזקים בספיגה הטבעית של אלמנטים חיוניים מהמזון, והדבר גורם למחלות ולמחסורים.

אוליגותרפיה

הטיפול בשיטת האוליגותרפיה מתבצע על ידי מתן זרזים הנקראים אוליגוטיב. זרזים אלה מעודדים את הגוף לתקן, לשקם ולאזן את המערכות החיוניות, על מנת להגיע לפתרון אמיתי למחלות דרך שורש הבעיה ולמנוע את היווצרותן של מחלות חדשות.

תורת האוליגותרפיה שוכללה ע"י יצחק טבעוני. בשיטת האוליגותרפיה של טבעוני, אנו מאבחנים את נטיית הטיפוס של האדם, ולפיה אנו מתאימים זרזים המאפשרים לאדם לרפא את עצמו משורש הבעיה.

הגישה הפונקציונלית של טבעוני היא שילוב בין שלוש שיטות אבחון וטיפול שונות: אבחון וטיפול דרך תעלת האוזן, תורת הרפואה הפונקציונלית ותורת האוליגותרפיה הטבעית-מודרנית. ברפואה הפונקציונלית הטיפול הוא באדם ולא במחלה, תוך התייחסות לכל המישורים הקיימים: הפיזיים, הנפשיים, המנטליים והאנרגטיים. הרפואה הפונקציונלית נותנת למטופל כלים, כדי שהמערכות יוכלו להתאזן בכוחות עצמן.

מטרת הקורס: לימוד שיטות טיפול ואבחון חדשניות, העומדות כטיפול בפני עצמו או משתלבות עם שיטות טיפול נוספות. משך הקורס: 6 מפגשים (24 שעות לימוד אקדמאיות).

קהל יעד: רופאים ומטפלים מקצועיים בתחומים שונים של הרפואה המשלימה והמקצועות הפארא-רפואיים.

.תכני הקורס:

• הכרת האוליגותרפיה טבעית מודרנית.

• תורת נטיית הטיפוס – אבחון לפי סוגי טיפוסים.

• סוגי אוליגוטיב – תפקידם, פעולתם, התאמתם לריפוי ושיקום האורגניזם.

• שימושם של אוליגוטיב לרפואה מונעת. אופן שילובם של אוליגוטיב עם מוצרים פונקציונאליים אחרים.

• תרגול מעשי.

מנחה הקורס: יצחק טבעוני

B.Sc.Te נטורופת, בוגר רפואה סינית, מפתח שיטת טבעוני לאבחון ולטיפול דרך תעלת האוזן ומומחה לרפואה פונקציונלית.

עלות הקורס: 900 ש"ח.